Srpen 2008

wall k filmu

29. srpna 2008 v 16:16 TRL the legend movie
Nový wall sice není nejnovějši ale je nejhezčí..(aspoň mně se líbí)

nové logo k filmu white and black

29. srpna 2008 v 16:15 TRL the legend movie
Na filmu the legend movie je pozměněno logo tak se jukněte...

životopis AJ

29. srpna 2008 v 15:57 Angelina Jolie
Životopis
Angelina, celým jménem Angelina Jolie Voight, se narodila herečce Marcheline Bertrand a herci Jonu Voightovi. Do kontaktu s herectvím se dostala, již ve věku pěti let a to po boku svého otce v komedii režiséra Hal Ashbyho "Looking to Get Out". V jedenácti letech začala studovat herectví v divadelním institutu Lee Strasberga. Od šestnácti let začala pracovat jako profesionální modelka v Londýně, New Yorku a Los Angeles. Objevila se v hudebních klipech od skupin Meatloaf, Lemonheads, Lenny Kravitz a Rolling Stones.

Mimo Lee Strasberg Theatre Institute v New Yorku studovala na New York University, kde si také poprvé zahrála v divadelní produkci. Po absolvování školy začala pracovat ve skupině UCLA School of Cinema. Zde také natočila svůj první studentský film pod režisérským dohledem svého bratra Jamese Haven Voighta.

Jako herecký nováček se brzy objevila v malé filmové roli "Cyborg 2" (1993), film o kříženci člověka s robotem nebyl příliš úspěšný. O dva roky později získala první hlavní roli počítačového hackera v thrilleru Nebezpečná síť "Hackers", kde poprvé poznala chuť uznání. Ve filmu se seznámila se svým prvním manželem britským hercem Johny Lee Millerem. Vzali se krátce po natáčení. Na svatbu si Angelina vzala místo tradičních bílých šatů černé kožené kalhoty a bílou košili, na kterou napsala svou vlastní krví jméno svého nastávajícího. Tento vztah jim však nevydržel ani rok.

Po účinkování v několika průměrných filmech, jako komedie "Love in all there is"(1996) a krimi thriller Ruce od krve "Playing God" (1997), kde si zahrála po boku Davida Duchovnyho. Za roli Cornelie Wallaceové v televizním dramatu "George Wallace" získala Zlatý Glóbus za nejlepší ženský herecký výkon a nominaci na Emmy. Snímek, který ji vynesl do světa hvězd se jmenoval "Gia", autobiografické televizní ztvárnění kontroverzního života modelky Gii Carangiové. Za tento film získala druhý Zlatý Glóbus a nominaci na Emmy. Brzy po těchto úspěších se objevila v několika televizních talk show a objevila se na mnoha obálkách velkých časopisů.

Díky těmto úspěchům dostává velké množství nabídek významných rolí, nakonec se objevila po boku Gillian Anderson, Ellen Burstyn a Seana Conneryho v romantickém dramatu Podoby lásky "Playing By Heart" (1998). Následující rok se stala součástí dalšího kvalitně obsazovaného komedii Mikeho Newellse Bláznivá runway "Pushing Tin", zde si zahrála po boku Johna Cusacka a Billyho Boba Thorntona. Ačkoliv film neměl zápornou kritiku, nedokázal finančně úspět. Ve stejný rok si zahrála po boku Denzela Washingtona v thrilleru Sběratel kostí "The Bone Collector".

Dalším velmi významným úspěchem byla role Lisy ve filmu Narušení "Girl, Interrupted" (1999). Zde hraje bezcitnou pacientku psychiatrické léčebny spolu s Winona Ryder. Za tuto roli získala cenu Akademie a Zlatý Glóbus pro nejlepší herečku ve vedlejší roli. Poté se opět vdala, tentokráte za 45 letého herce Billyho Boba Thortona.

V roce 2000 se objevila v kriminálním příběhu se silnými auty 60 sekund, kde si zahrála po boku Nicolase Cageho. Rok 2001 byl pro Angelinu opravdu úspěšný, nejprve se objevila v thrilleru Sedmý hřích "Original Sin", v němž si zahrála po boku Antonia Banderase. Následně pěkně tvarovaná ve filmovém ztvárnění veleúspěšné počítačové hry Tomb Raider, v hlavní roli Lary Croft stejnojmenném filmu "Lara Croft: Tomb Raider". Podle některých zdrojů se její manželství s Billy Bobem Thortonem v roce 2002 rozpadlo.

Angelina Jolie je matkou tří dětí. V roce 2002 adoptovala v Kambodži Madoxxe, v roce 2005 adoptovala Zaharu Marley z Etiopie a v březnu roku 2007 Pax Thien z Vietnamu

V součastnosti žije s Bradem Pittem a spolu mají k adoptovaným dětem ještě tři vlastní děti, dvouletou Shiloh Nouvel Jolie-Pitt a nedávno narozená dvojčátka, chlapeček Knox Léon Jolie-Pitt a holčička Vivienne Marcheline Jolie-Pitt.


diplom

26. srpna 2008 v 8:46 Diplomy
strasně moc se mi líbi

3.gameplay video

26. srpna 2008 v 8:38 tomb raider underworld
Je to sic e v blbé kvali tě ale da se to...

2.gameplay video

22. srpna 2008 v 8:32 tomb raider underworld
Tady je 2. gameplaya mně osobně se moc líbí.....

diplomy pro......

20. srpna 2008 v 9:51 Tento blog
Diplom pro....

1.bleskajda

18. srpna 2008 v 8:18 Bleskovky
Mám tady první bleskajdu a hádejte o kom asi bude......
1)kdo je žena na obrázku 2)jaké má povolání 3)z jaké země pochází 4)a v čem hrála 5)co chcete na diplom Beru první tři!!!!a nezapomente na adresu blogu abych vám mohla napsat že tu máte diplom::::

info o alison

16. srpna 2008 v 18:02 Modelky TR
Pár věcí o alison jen pro toho kdo umí anglicky Name: Alison Carroll

Year model incarnate to Lara: 2008-2009

Birth place: Croydon, Inglaterra

Birth Year: 1985

She lives in: Croydon

Civil State: Single

Colour eyes: brown

Colour hair: brown

jak se lara měnila?

16. srpna 2008 v 17:42 Lara croft
naše malá croftka vyrostla a stala se sexbombou a hrdinkou dříve neznáma a teď nejslavnější archeoložka všech dob.....co dodat!!!!!!


Lařiny pohyby

16. srpna 2008 v 17:22 tomb raider underworld
LAŘINY POHYBY A DOVEDNOSTI
Lařiny pohyby nejsou propracované jen v chůzi a úkonech, které dělá, ale i v boji - její 'kombaty' narostly do enormních čísel a s jistotou se nemůže říct, které všechny to budou (ty nové).
Prozatím jsou to:
Krytí (?) na římsách
Kop z plošinky (tenké tyče mezi dvěma místy)
Možnost vylézt na šikmá nebo vypuklá místa (už by neměla sjet dolů jako pokaždé)
Zaměřit cíl na plošince (tenké tyči mezi dvěma místy)
Při přelézání rohů římsy vykonává Lara tento úkon více plynuleji
Během balancování na trámech bude Lara moci uklouznout, když budou mokré a kluzké
Je zde nová 'lezoucí' technika - wall kick - odrážení od protilehlých stěn
Nový 'sběrací' úkon
Tyče, které Lara vezme ze země bude moci použít k lezení - zasadí je do díry ve zdi a použije je k lezení, veletočům,...
V bojích může Lara i kopnout (AoD)
Moci vzít tyč ze země a použít ji jako zbraň
Lara se může potopit a střílet pod vodou (TR3 - harpuna)
Když Lara nalezne nějaký předmět, bude s ním i moci utíkat
Vrátí nám ruční granáty
Když Lara poběží kolem nepřátel, měla by se na ně letmo kouknout
Nový 'sprint mode'
Když bude Lara nést předměty, bude mít jiný 'utíkací mód' - pohyby budou pomalejší v závislosti na váze a podobě předmětu
Zpět je její osobní světélko (Legend)

lokace TR:U

16. srpna 2008 v 17:21 tomb raider underworld
Lokace je taková sice se lar do Egypta nepodívá jak jsem předpokládala ale aspoň jsou tam nové země například to poslední se mi zamlouvá!
Velikonoční ostrov
Řím
Vatikán
Mexiko
Mezopotámie
Antarktida
Thajsko
Croft manor
Xilbaba a Austálie

jaké bude demo???

16. srpna 2008 v 17:17 tomb raider underworld
zdroj:www.tra.sosgames.cz Demo začíná na palubě jachty, Lara stojí a přes průzračně čistou vodu kouká na přímořský skalnatý útvar tyčící se k nebesům, na jehož ploše se rozprostírá bohatá vegetace. Ve vodě jsou k zahlédnutí plovoucí žraloci, které musíte buďto nějak obejít anebo jednoduše z paluby jachty postřílet. Potápění a plavání ve vodě - stalo se něčím, s čím jsme se v Tomb Raideru ještě nesetkali, vlny a linoucí se voda kolem Lary, jsou nyní mnohem více propracované a realističtejší, takže vám přijde, že se na onom místě nacházíte osobně, hra vás vtahuje dovnitř a pohlcuje vás příběh. Během vylézání z vody, kdy zahlédli malý úlomek skaliska ve vodě, jim na skálu bylo umožněno vylézt pouze v případě, že vlny narážející o skálu nadnesli Laru a tím se staly jakousi pomocí.

Během přelézání skály, kdy Lara šplhala až na její samotný vrchol, se mohlo využít jejích nových schopností - wallkick - kdy se Lara postupně odráží z jedné strany skály na druhou, musí být ovšem v nějakém průlezu - v demu se nenachází nic, co by vám nějak napovědělo, co teď zmáčknout, aby Lara udělala to a to, ale podle GameSpotu sou prý její pohyby tak ladné, že to jde vše samo a během pár vteřin se je naučili ovládat jako nic.
Všechny její pohyby - šplhání po skalách, vytáhnutí se na úzkou římsu, oblézání stěn, šplhání po laně - jednou rukou - kdy druhou rukou ještě stříleli po predátorech, to vše považují za skvělé příklady dema pro ukázku Lařina arzenálu nových pohybů a dovedností (je jich tu prý mnohem více).
Jeden pohyb, při kterém byla Lara ve 'visací pozici', měli udělat skok, a během pokusu o výskok jim Lařiny ruce napověděli, jestli j to bezpečné (?! to je jako by sama uvažovala ). Když si myslí, že přeskok udělá, můžete se připravit pustit jednu její ruku, aby se uchytila na jiném místě, když simyslí, že to nezvládne, bude se římsy držet velmi pevně, aby nespadla.

Procházením džungle, která obklopovala celé prostranství, se objevili první nepřátelé netopýři. Míření a zaměřování na cíl je v Tomb Raider Underworld prý mnohem jednodušší než v předešlých hrách! A i při střílení jste schopni pokračovat ve své cestě napříč Thajskem, aniž by vás okolní nepřátelé nějak omezovali. Zároveň může Lara mířit na dva nepřátele, pokud má vytaseny obě dvě zbraně, přičemž k ovládání zbraní stačí jedno jediné tlačítko.
Při výlezu až ke vchodu skalnatého chrámu na vrcholku skály se objevil první úkol - opravit starodávný výtah. Úkol prý nebyl vůbec těžký, ikdyž museli zdolávat překážky, přeskakovat na skalnaté římsy a řešit puzzle, aby dali výtah do provozu. Problémem pro ně ovšem byli tygři a plazi, například tygr - až příliš inteligentně vybavený tvor - dokázal s Larou udržet krok a i když se snažili a Lara akrobaciovala co to šlo, stále s ní držel krok. Plazi - uvedení jako naga - schopni lézt po skále a plivat jedy, byli prý také obtížným soupeřem.
Když se nepřátelé přiblíží blíže, Lara je schopná provést rychlý úder, který srazí nepřátele zpět, můžete použít i obyčejné věci, které leží jen tak na zemi a využít je jako zbraň. Stejně tak můžete klacík zasadit do nějaké skulinky a použít jej pro vylezení na vyšší místo.
Lařin háček se nyní může použít ke slanění skály, ona samotná se během úkonů ušpiní, kapky deště špínu smyjí, nový adrenalinoý mód, který napomáhá při úniku před nepřáteli,... V Tomb Raider Underworld máte nad Larou mnohem větší kontrolu než v předchozích hrách a je jen na vás, co bude provádět za úkony.
Patys

další spřátelený bloček

13. srpna 2008 v 10:24 Tento blog
Super bloček o laře klik

wally

12. srpna 2008 v 8:50 tomb raider anniversary

pár pěkných wallu...


Kdo je vlastně Alison Carroll

12. srpna 2008 v 8:33 Modelky TR

Víéte kdo je Alison Carroll je to gymnastka a tady máte pár jejich fotek jak vypadaly před larou...

možná je gymnastka ale na laru se nehodí....


Alison Carroll

12. srpna 2008 v 8:26 Modelky TR

Když jsem jí viděla tak jsem si myslela že to má být vtip ona se na laru vůbec nehodí ty vo ti mě pořádně nakrkli kdo jí vybíral karimu taky nemusím ale to je o hodně lepší karima a myslím že toho názoru je i víc lidí toť ona.............

myslíte si že tak vypadá??


můj 3.diplom od Black pearl

12. srpna 2008 v 8:15 Diplomy

pěkné ne